WARTIME – oryginalna strategia online

Wartime gra strategiczna online mmo

Wartime to gra przeglądarkowa, która łączy w sobie elementy zarządzania jednostkami, budową bazy i współpracy z innymi graczami. Gra pozwala wcielić się w rolę dowódcy armii, a naszym zadaniem jest… wygrywanie bitew! Nadszedł najwyższy czas, aby postawić się Mrocznemu Gubernatorowi i pokazać mu, gdzie jego miejsce.

...

Darmowe gry na telefon – Graj gdziekolwiek jesteś

Darmowe gry na telefon online

Gry na telefon to dynamicznie rozwijająca się gałąź branży growej. Coraz częściej grywamy bowiem w poczekalniach, w autobusach i samolotach. coraz chętniej wybieramy produkcje, które pozwolą nam na grę, gdziekolwiek się znajdziemy. I choć zdawać, by się mogło inaczej, to przede wszystkim kobiety wybierają ten rodzaj rozrywki...

Gry na telefon

Darmowe gry na telefon bywają dla nas zbawieniem podczas przedłużającego się pobytu w poczekalni czy podczas oczekiwania na autobus lub pociąg. Dzięki dużemu wyborowi produkcji, każdy jest w stanie znaleźć dla siebie najlepsze gry na telefon. Jeśli chodzi o gry, Android to system, który jest w stanie obsłużyć względnie złożone produkty. Poza prostymi klikaczami, gry na Androida to często pełnowartościowe produkty, w tym specjalne wersje kultowych gier konsolowych czy pecetowych. Każdy z nas lubi grać w fajne gry na telefon. Jest to z pewnością jeden z przyjemniejszych sposobów na spędzenie czasu. Gry mobilne powoli zaczynają dominować europejski rynek gamingowy. Z kolei w Azji znaczna większość osób grających deklaruje, że grają w gry na Androida lub inną platformę mobliną. Prym w tej dziedzinie wiodą oczywiście Chiny. W Państwie Środka około 70% graczy to gracze mobilni.