Gry Android – Gry tworzone przez wielkich i małych graczy

gry android na telefon multiplayer

Gry Android to przykład świetnych gier na telefon. Znajdziemy wśród nich wiele ciekawych i rozbudowanych tytułów. Okraszonych przyjemną grafiką i to mimo niewielkich rozmiarów plików oraz małego ekranu. To zbiór gier wielu gatunków, poczynając od karcianek i gier logicznych po wymagające FPS-y, shootery i strategie. Najlepsze gry na Androida przyciągają na wiele, dziesiątki i setki godzin gry. Inne, małe produkcje zadowalają na chwile, ale często też chwytają nas za serca.

PERŁY OD NIEZALEŻNYCH PRODUCENTÓW

Coraz częściej wśród wielu produkcji największych graczy na rynku znajdujemy też perełki niezależnych producentów. Czasem są oni wspierani przez największe studia, czasem pracują na własną rękę. Zdarza się, że to ich produkcje zdobywają największą liczbę zainteresowanych graczy, przyciągają nowatorskimi rozwiązaniami i ciekawymi mechanikami gry. Mimo iż mają niewielkie fundusze marketingowe i produkcyjne, to zdarza im się także osiągnąć sukces. Taka właśnie jest branża gier, także wśród gry Android. Branża, która zaspokaja zapotrzebowanie na rozrywkę milionów graczy na całym świecie i daje szansę dobrym designerom, programistom i grafikom wybić się mimo niewielkich nakładów finansowych.

gry android na telefon multiplayer
FENOMENALNE GRY NA SMARTFONA

Najpopularniejsze gry na Androida to przede wszystkim gry przeznaczone dla pań, które są właśnie najczęstszymi graczami komórkowymi. To gry logiczne, przygodowe i karcianki różnego rodzaju. Od najpopularniejszych tytułów jak Solitaire przez Bubble Witch 3 Saga aż do gier typu Prince of Persia czy Rayman. Nie zapominajmy, że w gry na telefon często też grywają dzieci, które równie chętnie sięgają po podobne tytuły lub gry bardziej zręcznościowe. Nie wspominając oczywiście o fenomenie Fortnite wśród nastoletnich graczy. I właśnie o Fortnite można też śmiało mówić, przywołując męskie grono dorosłych graczy, którzy na komórkach poszukują innych tytułów niż ich małżonki. Mężczyźni sięgają częściej po FPS-y, strzelanki, strategie oraz gry sportowe i często właśnie po gry multiplayer Android.

gry android multiplayer na telefon
GRY ONLINE NA TELEFON PRZYCIĄGAJĄ FANÓW

Gry online i najciekawsze MMO, przyciągają fanów gry na telefonach równie często co komputerowych graczy. To właśnie darmowe gry w sieci z rozgrywką PvP i PvE czy nawet PvPvE. W nie grywamy najchętniej, a gdy okazuje się, że instalują się na naszych telefonach wraz z mapami Battle Royale to już nic nie jest nas w stanie oderwać od długiej i pełnej emocji rozgrywki. Sporą popularnością cieszą się także gry strategiczne Android.

najlepsze gry na androida
GRY NA ANDROIDA I IOS

Poszukując Android gry, każdy powinien móc znaleźć coś dla siebie. Niezależnie od płci, wieku i przynależności społecznej, dla każdego znajdzie się tu gra, która zaspokoi zapotrzebowanie na granie wszędzie tam, gdzie tylko jest to możliwe.

Ski Jump Simulator - gra skoki narciarskie online
Gry Android - Gry tworzone przez wielkich i małych graczy
www na przeglądarkę gry pl
Gry Android - Gry tworzone przez wielkich i małych graczy