WARTIME – oryginalna strategia online

Wartime gra strategiczna online mmo

Wartime to gra przeglądarkowa, która łączy w sobie elementy zarządzania jednostkami, budową bazy i współpracy z innymi graczami. Gra pozwala wcielić się w rolę dowódcy armii, a naszym zadaniem jest… wygrywanie bitew! Nadszedł najwyższy czas, aby postawić się Mrocznemu Gubernatorowi i pokazać mu, gdzie jego miejsce.

ZOSTAŃ PRZYWÓDCĄ NOWOCZESNYCH SIŁ ZBRONYCH

Wartime to strategia wojenna, w której stajemy przed wyzwaniem powstrzymania żądnego władzy Gubernatora.  W tej grze obejmujemy rolę przywódcy różnorodnych sił zbrojnych. Musimy kierować zarówno wojskami naziemnymi, jak i lotniczymi. Ponadto do dyspozycji mamy również marynarkę wojenną, czyli dowodzimy wszystkimi rodzajami wojsk, które mają jeden cel – zwyciężyć wroga.

Wartime gra strategia online mmo
DOSKONAL SWOJE UMIEJĘTNOŚCI TAKTYCZNE

Jeżeli chodzi o fabułę – oto stajemy przed wyzwaniem przeciwstawienia się Mrocznemu Gubernatorowi, który chce zdobyć władzę nad światem. Naszym zadaniem jest rozwijać swoje umiejętności taktyczne i powstrzymanie antagonisty. Sama historia sprawia, że wojna nie potrzebuje większej otoczki. Wiemy czego od nas się oczekuje i co musimy zrobić, tak więc zróbmy to!

Wartime gra strategiczna mmo
PRZYJEMNA I UNIKALNA GRAFIKA

Oprawa audiowizualna gry utrzymywana jest w oryginalnej kreskówkowej estetyce. Na pierwszy rzut oka gra wygląda, jakby kierowana była do najmłodszych, ale nic bardziej mylnego, bowiem sugerowany wiek gracza to 16 lat. Otrzymujemy tutaj charakterystyczną i przyjemną dla oka grafikę z wieloma komicznymi akcentami, które świetnie uzupełniają nasze wojenne zmagania. Przyjemna paleta barw została dodatkowo wzbogacona o udźwiękowienie, które w całości składają się na sprawnie zrealizowaną produkcję i robią pozytywne wrażenie.

Wartime strategia online mmo
POCZUJ SIĘ JAK PRAWDZIWY GENERAŁ

Podsumowując Wartime to gra, którą na pewno warto sprawdzić i w nią zagrać. Tytuł trafi w gusta niejednego gracza, szczególnie jeśli preferuje on gry strategiczne o niebanalnym charakterze. Kreskówkowa oprawa graficzna jest estetyczna i czytelna oraz bardzo często zabawna. Mechanika rozgrywki potrafi wciągnąć i łatwo stracić tutaj poczucie upływającego czasu. Wartime to gra, przy której bez problemu można spędzić miło czas bez zbędnego stresu i poczuć się jak prawdziwy dowódca.

Wartime gra strategia mmo online
WARTIME – FOTO
WARTIME – TRAILER – FULL HD
WARTIME – GAMEPLAY – FULL HD
WARTIME - oryginalna strategia online
WARTIME - oryginalna strategia online
WARTIME - oryginalna strategia online