Ski Jump Simulator – rewolucyjna gra narciarska

Ski Jump Simulator - skoki narciarskie gra online pl

Ski Jump Simulator to odpowiedź na wszelkie pytania i potrzeby fanów gier wideo, którzy lubią też sportową rywalizację i śledzą skoki narciarskie. W grze czeka nas mnóstwo wspaniałych aktywności i gameplay, który stanowi rewolucyjne i nowatorskie połączenie symulacji z grą zręcznościową. Poza samym skakaniem, twórcy przygotowali też całą niezwykłą otoczkę, która wprawi w zachwyt wszystkich fanów skoków narciarskich i nie tylko. Ski Jump Simulator to bowiem wspaniała propozycja dla fanów gier sportowych, ale też rywalizacji online, bo to właśnie tutaj można spróbować swoich sił w zawodach online z graczami z całego świata!

Ski Jump Simulator - rewolucyjna gra narciarska

KULTOWY DSJ REAKTYWOWANY

Firma SuperNova Interactive po raz kolejny wchodzi na rynek z mocnym uderzeniem. Ponownie jest to gra traktująca o skokach narciarskich, lecz tym razem twórcy wzbogacili ją przede wszystkim o swoje doświadczenia, jak również wszystko to, czego fanom brakowało w ostatnich latach. Wszyscy gracze wychowani na klasycznych grach o skokach narciarskich, serii Deluxe Ski Jump, czy innych mogą odetchnąć z ulgą, oto bowiem pojawiło się Ski Jump Simulator, które oferuje im praktycznie wszystkie najlepsze oraz nowatorskie rozwiązania w tematyce gier o skokach narciarskich. Poza urzekającą grafiką i świetną, autorską oprawą audio, na graczy czeka szereg innych elementów.

Ski Jump Simulator - skoki narciarskie gra online pl
Ski Jump Simulator gra w skoki narciarskie jumping
ORYGINALNY ŚWIAT SKOKÓW NARCIARSKICH

Na szczególną pochwałę zasługuje szeroko pojęty świat gry. W Ski Jump Simulator gracze mogą próbować swoich sił na różnorodnych skoczniach narciarskich. Obiekty te stanowią wierną interpretację tego, co możemy zobaczyć w ramach prawdziwych konkursów pucharu świata, czy innych turniejów i mistrzostw ski jumpingu. Dlatego też w grze znajdują się np. obiekty umiejscowione w Polsce, jak skocznie w Zakopanem, ale także mamuty i inne. Każdy amator tego sportu znajdzie coś dla siebie pośród obiektów o zróżnicowanej wielkości i lokalizacji. To jednak nie wszystko! Tak jak w rzeczywistości, tak i tutaj skocznie mają indywidualną specyfikę. Różnią się długością najazdu, kątem nachylenia, a nawet warunkami atmosferycznymi. Dzięki temu każde skoki narciarskie i każde zawody to unikalne doświadczenie.

Ski Jump Simulator gra w skoki narciarskie jumping
PERFEKCYJNIE DOPRACOWANY SILNIK GRY

Poza skoczniami na graczy czekają także inne obiekty, w tym na przykład Warsztat, w którym mogą oni zakupić nowy i lepszy sprzęt. To, podobnie jak same umiejętności, wpływa na ostateczny przebieg skoku i jego odległość. Poza tym, na naszego skoczka oddziałuje wiele współczynników sił fizyki! Twórcy z SuperNova Interactive postarali się, aby cały proces skakania był doświadczeniem niezwykle realistycznym. Na skoczka oddziałuje wiele sił, które obliczane w czasie rzeczywistym wpływają na przebieg lotu. Grawitacja, wiatr, nachylenie, warunki atmosferyczne – te ostatnie potrafią zmienić się w trakcie skoku! Wymaga to od nas nieustannego skupienia, a opanowanie wszystkich sił pozwoli nam osiągnąć upragniony sukces. Warto o tym pamiętać również w trakcie rozgrywki online. Marzyliście kiedyś o wirtualnych skokach narciarskich z innymi graczami? Tutaj jest to możliwe, dzięki rozbudowanemu trybowi sieciowemu. Skoki narciarskie gry online nigdy przedtem nie były tak dobre!

Ski Jump Simulator gra skoki narciarskie jumping
ROZBUDOWANY I WCIĄGAJĄCY TRYB FABULARNY

To wszystko sprawia, że Ski Jump Simulator jest grą rewolucyjną, którą cechuje nie tylko wielka pasja i kunszt techniczny, ale także nowatorskie podejście. Z jednej strony mamy rozbudowany aspekt symulacyjny, wraz ze świetną grafiką i silnikiem fizycznym. Z drugiej zaś, rozgrywka polega na bezpośrednim sterowaniu naszym skoczkiem. Nie jest to gra polegająca wyłącznie na klikaniu, jak w klasycznym menedżerze skoków – tutaj wszystko jest w naszych rękach! Dlatego na sam koniec warto wspomnieć, że w grze dostępny jest rozbudowany i wciągający tryb fabularny. W ramach niego możemy wcielić się w rolę początkującego zawodnika, którego karierą i poczynaniami będziemy kierować. Od zawodów juniorskich, przez pierwsze starty w pucharze, aż do mistrzostw świata czy Turnieju Czterech Skoczni!

Ski Jump Simulator gra w skoki narciarskie jumping
PŁYTA „GAME OVER” ZE ŚCIEŻKĄ DŹWIĘKOWĄ GRY

Ski Jump Simulator posiada również oryginalną ścieżkę muzyczną przygotowaną przez poznańskiego wokalistę Bajzla wspartego bitoelektronicznym kolektywem AMBA. Soundtrack został wydany jako niezależna płyta „Game Over”, której można posłuchać nie tylko w grze, ale także w serwisach streamingowych. Twórcy opracowali także rozbudowany multimedialny poradnik dla gry „Jak zostać skoczkiem?„, który rozbija produkcję na czynniki pierwsze i pomaga poznać wszystkie tajniki gry dla początkującego skoczka.

Ski Jump Simulator - soundtrack muzyka gra w skoki narciarskie online game Bajzel AMBA

SKI JUMP SIMULATOR – TRAILER GRY – FULL HD
Ski Jump Simulator - gra ski jumping online
SKI JUMP SIMULATOR – ORYGINALNA RETRO-RECENZJA GRY
Ski Jump Simulator - retro gra ski jumps online game
SKI JUMP SIMULATOR – MUZYKA Z GRY – AMBA „REAL FIND”
Ski Jump Simulator - soundtrack muzyka gra AMBA Real Find skoki narciarskie online
OBEJRZYJ VIDEO INSTRUKCJĘ JAK WYKONAC SKOK NARCIARSKI?
MULTUIMEDIALNY PORADNIK DO GRY JAK ZOSTAĆ SKOCZKIEM?
Jak zostać skoczkiem poradnik ski jump simulator gra skoki
GALERIA GRY SKI JUMP SIMULATOR
Ski Jump Simulator skoki narciarskie gra
Ski Jump Simulator - rewolucyjna gra narciarska
Ski Jump Simulator - gra o skokach narciarskich online
Ski Jump Simulator - rewolucyjna gra narciarska