Ski Jumps – gra skoki online – rywalizacja i przygoda

skijumping gra skoki narciarskie

Ski Jumps to największa polska gra o tematyce skoków narciarskich, która szturmem wbiła się na rynek gier online. Produkcja notująca szybki przypływ aktywnych graczy stale uruchomia nowe opcje rozgrywki m.in. nowy serwer Szybki Turniej o odmiennych zasadach, dzięki czemu gra jest maksymalnie dynamiczna i ekscytująca. Jeśli kiedykolwiek marzyliście o karierze skoczka narciarskiego to koniecznie wskoczcie do Ski Jumps i stańcie się najlepszymi z najlepszych.

TRENUJ SKOCZKA I POKONAJ RYWALI

Ski Jumps to doskonała rozrywka w oknie przeglądarki, gdzie możecie stać się żywą legendą skoków narciarskich niczym Adam Małysz i Kamil Stoch. Tworzenie własnej postaci, czysta i pełna emocji rywalizacja na żywo z innymi graczami, prestiżowy Turniej Czterech Skoczni – to zaledwie kilka rzeczy, jakie oferuje Ski Jumps. Droga na podium w walce o Puchar Świata nie jest usłana różami. Ciężkie treningi doskonalące rozwój skoczka i wiele zawodów to podstawa. Podejmiesz wyzwanie i stawisz czoła tysiącom innych graczy rywalizującymi o tytuł Mistrza Świata?

ski jumping skoki gra online pl
OD JUNIORA DO MISTRZA ŚWIATA

Poczatkujący skoczek z marnym sprzętem to tylko motywacja do podjęcia działań w kierunku światowej kariery. Osiągnięcie jej umożliwia kilka trybów rozgrywki. Trenuj na siłowni i na skoczniach oraz uczęszczaj na wykłady. Wybicie, balans, lądowanie i koncentracja wymagają zaangażowania w ich rozwoju. To, jakie będziesz osiągać wyniki zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Ski Jumps to najbardziej realny symulator skoków narciarskich online dający możliwość wykonywania kilkuset różnych działań, które poprowadzą Cię do sławy.

gra skoki narciarskie ski jumping online
PRZEŻYJ MISTRZOSTWA JAK PRAWDZIWY SKOCZEK

Nie samym treningiem skoczek żyje. Udając się do Pubu zadbamy o codzienny posiłek, a tym samym naszą wagę i stan zdrowia. Poza tym czeka tam również koło fortuny i liczne wywiady. Spa odpowiednio zredukuje nasze zmęczenie, poprawi formę dlatego korzystaj z zabiegów zdrowotnych. Zadbaj również o wyposażenie kupując w sklepie niezbędny sprzęt od gogli po narty, które wymagają odpowiedniego nawoskowania w zależności od aktualnie panujących warunków.

gry skoki narciarskie graj teraz
SKACZ NICZYM ADAM MAŁYSZ I KAMIL STOCH

15 realnie odbywających się turniejów i mistrzostw już teraz czeka, aby wziąć w nich udział. Cały sezon zimowy otwiera bramkę do Pucharu Świata, Pucharu Drużynowego, Mistrzostw Indywidualnych oraz Mistrzostw w Lotach Narciarskich, Pucharu Kraju i Ligi Klubowej. Lecz to nie wszystko. Weź również udział w autorskich rozgrywkach, jak chociażby Turniej 5 Państw czy też Turniej Północny. Ta wspinaczka na szczyt tabeli rankingu przybliży Cię do zdobycia najbardziej prestiżowej nagrody ski jumpera jaką jest Kryształowa Kula.

ski jump manager gra pl online
Ski Jumps - gra skoki online - rywalizacja i przygoda

To było coś niesamowitego. Byłem szczęśliwy. Wojtek Skupień złapał mnie i podniósł do góry. Podbiegli inni członkowie naszej ekipy, wszyscy mi gratulowali. Spełniło się moje kolejne marzenie, nie zapomnę tego nigdy. Na ryneczku w Lahti, na specjalnie ustawionej scenie, w blaskach świateł i przy asyście tysięcy ludzi zabrzmiał Mazurek Dąbrowskiego. Widziałem biało-czerwone flagi, kibiców. Bardzo się wtedy wzruszyłem.

Adam Małysz

Ski Jumps - gra skoki online - rywalizacja i przygoda
manager skoków narciarskich gra online
KOLEKCJONUJ AUTOGRAFY LEGENDARNYCH SKOCZKÓW

Kolekcjonuj autografy najlepszych światowych skoczków i wymieniaj je na rozmaite usprawnienia i bonusy dla swojego skoczka. Możesz zdobyć autografy zarówno polskich jak i zagranicznych skoczków i stworzyć kolekcję topowych reprezentacji w skokach narciarskich w poszczególnych państwach. Co ważne, zebrane kolekcje autografów możesz ostatecznie wymieniać na zasoby przyspieszające rozwój swojego skoczka, dzięki czemu osiągniesz szczyt tabeli.

gry w skoki narciarskie online
NAJBARDZIEJ REALNY SYMULATOR SKOCZKA

Ski Jumps to prawdziwa gratka dla fanów gier o skokach narciarskich. Zaawansowana i dopracowana mechanika gry gwarantuje rozrywkę na długie godziny i to całkowicie za darmo. Bez instalacji, super komputera czy szybkiego łącza. Wystarczy przeglądarka, aby dołączyć do największego turnieju na świecie. Ski Jumps to także bogata baza wiedzy na temat skoków narciarskich live za sprawą regularnie prowadzonego bloga, na którym można znaleźć wiele ciekawostek i informacji o tej fascynującej dyscyplinie sportu. Ponadto fani produkcji (Redaktorzy) przygotowują Gazetkę „Ski Jumps News” zawierającą najważniejsze wieści i wydarzenia ze świata gry. Na pewno warto wspomnieć, że tytuł znalazł się w TOP 7 najlepszych polskich gier sportowych, tak więc gorąco zachęcamy do zapoznania się z pełnym zestawieniem.

gra skijumping skoki online
GRA POŁĄCZONA ZE SZTUKĄ – ORYGINALNE ARTWORKI

Poznaj niesamowitą galerię autorskich ArtWorków w klimacie skoków narciarskich przygotowanych specjalnie dla Ski Jumps. Twórcą prac jest Karol Jaźwiński – ilustrator i koncept artysta profesjonalnie zajmujący się grafiką oraz malarstwem cyfrowym. Wszystkie prace możecie pobrać w wysokiej rozdzielczości, do czego gorąco zachęcamy. ArtWorki idealnie nadają się jako tapety na pulpit monitora, abyście mogli poczuć atmosferę skoków narciarskich przez cały rok. Warto także zapoznać się z procesem twórczym i dowiedzieć się jak powstawały te prawdziwe działa sztuki.

ski jumping gra online artwork
NOWY SERWER SZYBKI TURNIEJ O UNIKALNYCH ZASADACH

Serwer Szybki Turniej to nowatorskie rozwiązanie w temacie menadżerów skoków narciarskich, ale i gier online w ogóle. Celem gry jest poprowadzenie skoczka narciarskiego przez jego karierę i osiąganie międzynarodowych sukcesów. Serwer Szybki Turniej kondensuje rozgrywkę, dzięki czemu zabawa trwa poprzez jeden sezon, pełen intensywnych zmagań i częstych zawodów.

gra skijumping online skoki

W przeciwieństwie do bazowego serwera Nowe Igrzyska, Szybki Turniej trwa jeden sezon, po czym resetowane są statystyki graczy. Wszystko po to, aby móc rozpocząć nowe, dynamiczne zmagania multiplayer. Zwiększono także częstotliwość bonusów i premii, dzięki czemu zabawa nabiera zupełnie nowego charakteru. Szybki Turniej jest zalecany dla tych graczy, którzy posiadają już doświadczenie w grze na podstawowym serwerze Nowe Igrzyska. Ten nadal pozostaje aktywny i pozwala graczom doświadczyć pełnej drogi rozwoju skoczka w jego karierze. Menadżer skoków narciarskich zdobył dużą popularność, a swoje zmagania toczy na nim 50 tysięcy zarejestrowanych graczy.

skoki narciarskie gra online ski jump
ZAPOWIEDŹ „GRY W MAŁYSZA” NA MIARĘ XXI WIEKU

Producent gry, polskie studio SuperNova Interactive, dba o to, aby Ski Jumps było na bieżąco wzbogacane o nową zawartość i liczne updaty. Świeże rozwiązania są w stanie nie tylko przyciągnąć do gry nowych zainteresowanych, ale pozwalają odkryć nowości dotychczasowym graczom. O zbliżających się nowościach i dalszym rozwoju projektu można przeczytać w niedawno opublikowanym wywiadzie z twórcami gry. Producent zapowiada w nim stworzenie wirtualnego centrum rozrywki dla miłośników sportów zimowych oraz uruchomienie nowej w pełni interaktywnej gry w skoki narciarskie z trybie multiplayer, nad którą trwają już zaawansowane prace. Nowy, niepublikowany dotąd screenshot tej całkowicie nowej produkcji można zobaczyć poniżej.

gra skoki deluxe ski jump dsj 4

Z mocnych stron nowego tytułu producent wymienia silne nawiązania do najlepszych tradycji kultowego Deluxe Ski Jump (DSJ), bardzo popularnego w latach 90. ubiegłego wieku, który w Polsce znany był pod nazwą „gra w Małysza”. Nowy projekt gry ma zawierać najlepsze elementy DSJ, które będą zaprezentowane w odświeżonym i zupełnie nowym wydaniu zgodnym z aktualnymi trendami w tego typu rozgrywce. Silnik gry ma zapewnić maksymalny realizm i wierne odzwierciedlenie fizyki lotu. Mamy otrzymać porządne MMORPG dostępne multiplatformowo zarówno na komputerach PC, jak i mobilnie (smartfony i tablety). Redakcja SiriusMag.pl trzyma kciuki za powodzenie projektu, oby sie udało!

skijumping gra skoki narciarskie
PARTONAT MEDIALNY PORTAL MMO I GAME PLANET

Patronat Medialny nad projektem Ski Jumps objęły serwisy Game Planet należący do Grupy Onet.pl oraz Portal MMO, czyli projekt gamingowy skierowany do miłośników gier online i multiplayer. Portal MMO charakteryzuje się budowaniem i rozwijaniem unikalnej encyklopedii gier dla fanów sieciowej rywalizacji i kooperacji. Zdecydowanie warto zapoznać się z ich bogatą bazą wiedzy na temat growych nowości.

skijump gra skoki narciarskie online
PRODUCENT GRY – STUDIO SUPERNOVA INTERACTIVE

Producentem Ski Jumps jest poznańskie studio SuperNova Interactive, które ma w swoim portfolio wiele ciekawych projektów gamingowych m.in. gry Ski Jump Simulator, Delirium, LifeON, Tetrykowo, Alienation, Skoki Narciarskie 2020 oraz kilka innych tytułów. Firma specjalizuję się w niekonwencjonalnych projektach gier MMO. Aktualnie trwają intensywne prace nad dwoma kolejnymi grami z gatunku MMORPG, których premiera odbędzie się już w 2021 roku. Pierwszą z nich jest wspomniana wcześniej interaktywna wersja skoków. Drugi projekt to action RPG online osadzone w klimacie cyberpunk z rozbudowanym wątkiem fabularnym. Grę ma charakteryzować m.in. oryginalna grafika utrzymana w stylu pixel art oraz bogate nawiązania do najlepszych gier retro z lat 80. i 90. ubiegłego wieku. Producent wkrótce ma zdradzić więcej informacji o obu produkcjach, tak więc z całą pewnością warto śledzić firmową stronę internetową oraz profil na FB.

zarządzanie projektami it supernova interactive gamedev studio
CZYTAJ RECENZJE I PORADNIKI SKI JUMPS
skijumping online gra w skoki narciarskie
SKI JUMPS GALERIA GRY
gry skoki narciarskie graj teraz
SKI JUMPS – TRAILER GRY – FULL HD
Ski Jumping Trailer gra skoki narciarskie
SKI JUMPS – VIDEORECENZJA GRY – FULL HD
manager skoków narciarskich ski jump
SKI JUMPS – GAMEPLAY – FULL HD
super ski jump gra skoki online
Ski Jumps - gra skoki online - rywalizacja i przygoda
gra skoki narciarskie pl pc online
Ski Jumps - gra skoki online - rywalizacja i przygoda
Ski Jump Simulator - gra skoki narciarskie ski jumping
Ski Jumps - gra skoki online - rywalizacja i przygoda