WŁADCA SMOKÓW – wyhoduj i zawładnij własnym smokiem

Władca Smoków najlepsze fantasy mmorpg

Przenieś się do mitycznej krainy pełnej smoków, orków i elfów. Wybierz jednego z 40 bohaterów o unikalnych zdolnościach i talentach. Władca Smoków to przeglądarkowa gra MMO, która polega na przeczesywaniu kolejnych krypt w celu zdobywania lepszego uzbrojenia oraz wypełnianiu kolejnych questów. Gra stawia na współpracę między graczami.

KLASYKA W KLIMACIE FANTASY

Władca Smoków to darmowa gra MMORPG, będąca uosobieniem klasycznych darmowych gier w klimacie fantasy. Mamy tu do czynienia z przerysowanymi postaciami – ogromni rycerze, wielkie złote zbroje, potężne miecze, wielkie kobiece piersi przykryte jedynie minimalną ilością ubrań. Generalnie wszystko jest jak najbardziej „na swoim miejscu”. Z racji tego, że Władcę Smoków możemy uruchomić w zwyklej przeglądarce, nie można oczekiwać graficznych wodotrysków, ale produkcja potrafi zaskoczyć, szczególnie podczas prowadzenia epickich bitew. Mamy wtedy do czynienia z różnorodnymi animacjami poszczególnych ruchów i wygląda to całkiem nieźle.

Władca Smoków fantasy mmorpg
ZNANY (I LUBIANY) SYSTEM POJEDYNKÓW

System walki przypomina znany z klasycznych gier jRPG, takich jak Final Fantasy. Oto po trafieniu na przeciwnika otwiera się przed nami arena. Po lewej stronie stoi nasza drużyna, po drugiej „banda” wroga. Naszym zadaniem jest pokonanie oponentów w uczciwej, turowej walce. Dla niecierpliwych twórcy przygotowali opcję autoataku, dzięki czemu bitwy można przyspieszyć i toczą się błyskawicznie. Warto także zwórić uwagę na fakt, że gra dostępna jest w naszym rodzimym języku. Ułatwi to odnalezienie się w produkcji osobom, które z angielskim są na bakier. To kolejny dowód na to, że Władca Smoków to dobra gra dla niedzielnego gracza. Nawet ci, którzy nie grali w życiu zbyt wiele, szybko „załapią” o co chodzi i będą w stanie grać po kryjomu, także na służbowym komputerze.

Władca Smoków best fantasy mmorpg
DBAJ O ROZWÓJ BOHATERA ORAZ SWOJEGO WIERZCHOWCA!

Władca Smoków to produkcja, która pozwala na szybkie i skuteczne odstresowanie się, jednak trzeba pamiętać, że nie jest to gra, przy której spędza się setki godzin. Twórcy zadbali o bardzo rozbudowane opcje rozwoju postaci oraz co ciekawe, także swojego wierzchowca, dzięki czemu otrzymujemy rasowe MMORPG. Rozgrywka zdecydowanie nabiera kształtów, gdy gramy z paczką dobrych znajomych, co otwiera nowe możliwości zaangażowania się w życie frakcji, do której należy nasza ekipa. Podsumowując – nic, tylko grać!

Władca Smoków najlepsze fantasy mmorpg online
WŁADCA SMOKÓW – FOTO
WŁADCA SMOKÓW – TRAILER – FULL HD
WŁADCA SMOKÓW – GAMEPLAY – FULL HD
WŁADCA SMOKÓW - wyhoduj i zawładnij własnym smokiem
WŁADCA SMOKÓW - wyhoduj i zawładnij własnym smokiem
WŁADCA SMOKÓW - wyhoduj i zawładnij własnym smokiem