Total Battle – Niesamowita strategia online

gry strategiczne online - Total Battle

Total Battle to bezsprzeczny bestseller, który potrafił zaimponować graczom na tyle, by miliony z nich chętnie zasiadły do taktycznej rozgrywki. Oto w pełni darmowa gra strategiczna online, która do rozpoczęcia zabawy potrzebuje wyłącznie krótkiej rejestracji. Total Battle online pozwala na budowę silnej armii i prężnej gospodarki, dzięki której utrzymanie wojsk jest w naszym zasięgu. Tutaj znajdziemy szereg nietuzinkowych jednostek, które chętnie przyłącza się do kolejnego najazdu na ziemie sąsiada. Walka z rozbójnikami i między graczami już się rozpoczęła. Wszystko wskazuje na to, że warto do niej dołączyć w nowej, darmowej grze online pod tytułem Total Battle.

ZBUDUJ WŁASNE IMPERIUM I WALCZ O DOMINACJĘ

Rozpoczynamy rozgrywkę z malutką, drewnianą osadą, a naszym pierwszym zadaniem jest rozbudowa silnej gospodarczo aglomeracji. To zlecenie dla budowniczego, który ma plan na własne królestwo. Zadanie nie łatwe, angażujące i pozwalające na spędzenie miłego dnia na planowaniu i zagospodarowywaniu terenu. W Total Battle online pierwszy etap gry wydaje się najważniejszy, gdyż dobre gospodarowanie pozwala w późniejszym okresie na zwerbowanie najlepszych jednostek.

gry strategiczne online - Total Battle

Armia składa się z różnych oddziałów. Znajdzie w niej miejsce dla podstawowych jednostek, ale także dla rzadkich stworzeń, które dodadzą jej charakteru, podwyższą jej statystyki, pozwolą na agresję względem sąsiadów. Wysyłajmy ją do walki mądrze, by nie zdenerwować połowy otaczających nas krain, kierowanych przez równie sprytnych graczy i godnych przeciwników. Zrobienie sobie wielu wrogów nie wymaga zbyt wielkiego zaangażowania, gorzej jest później, gdy wszyscy oni upomną się o swoje.

Total Battle - Niesamowita strategia online
BĄDŹ GOTOWY DO WALKI, OFENSYWY I DZIAŁAŃ OBRONNYCH

Budowa silnego sojuszu pozwoli na zapewnienie bezpieczeństwa w granicach własnego terytorium. Warto szukać sprzymierzeńców, którzy równie chętnie wesprą nas w działaniach defensywnych, jak i w ofensywie. Sojusz stworzony z wielu silnych krain działa odstraszająco na chętnych do ataku sąsiadów. Pozwala zabezpieczyć tyły, gospodarkę, zasoby i fundusze na rozwój.

gry strategiczne online - Total Battle

Gra Total Battle to strategia z elementami walki, która pozwala na miłe zagospodarowanie wolnego czasu. Gra toczy się tu w fantastycznym świecie wielu krain gotowych do walki, ofensywy i działań obronnych. Tutaj walczymy nie tylko przeciw innym graczom, ale także z szajkami zbójców oraz innymi ciekawymi przeciwnikami. To projekt dostosowany do potrzeb obecnego gracza. Skierowany do osób lubujących się w taktycznych działaniach, planowaniu, rozwijaniu gospodarki. Jednocześnie z silnymi cechami gatunku fantasy, który widać choćby w samych wojennych jednostkach. To dobry, bezpłatny, nowy produkt, który zdobył wiele pozytywnych opinii krytyków i samych zainteresowanych nim graczy.

Total Battle - Niesamowita strategia online

Wróg przyparty do muru, ruszy do kontrataku; kiedy pozwolimy mu uciec, rozpadnie się jego model strategiczny. Podążając za wrogiem, ale nie ścigając go, sprawimy, iż opadnie z sił i straci wolę walki, aż się w końcu rozpierzchnie a wtedy łatwo go schwytamy bez rozlewu krwi. Czekaj aż wróg nabierze ufności, wtedy droga otwarta.

Sun Tzu

Total Battle - Niesamowita strategia online
TOTAL BATTLE – FOTO
TOTAL BATTLE – TRAILER – FULL HD
TOTAL BATTLE – GAMEPLAY – FULL HD
Total Battle - Niesamowita strategia online
Total Battle - Niesamowita strategia online
Total Battle - Niesamowita strategia online