Gry na 2 osoby – Zabawa, która poprawia relacje!

gry na dwie osoby dla 2 osób

Gry w kooperacji pozwalają na współpracę dwóch lub większej ilości osób podczas rozgrywki. Gry na 2 osoby to doskonała frajda, dzięki której można zacieśnić więzi przyjaźni i znaleźć nić porozumienia lub pozwolić na ugruntowanie relacji rodzinnych. Zarówno dorośli, jak i dzieci znajdą w nich doskonałe pole na zagospodarowanie wolnego czasu i spędzenie dnia w przyjaznym gronie. Prawdą jest jednak, że gry na 2 os czasem są bardziej wymagające od gier singleplayer, gdyż zmuszają nas do dogadania się z tą drugą osobą, a często jednoczesnego działania.

GRY KOOPERACYJNE

Wśród kooperacyjnych produkcji znajdziemy te z przeznaczeniem dla starszych, jak i młodszych graczy. Pozycje dla dzieci to przede wszystkim seria LEGO – Harry Potter, Super Villains czy też Incredibles lub starszy Batman. Do pozycji w iście bajkowym otoczeniu, lecz z zagrożeniami, zaliczamy także drugą odsłonę tytułu Unravel, gdzie także istnieje możliwość gry co-op. Unravel Two wydaje się znacznie trudniejszą przygodą niż gry z serii LEGO, ale bardziej przyjemną dla oka.

gry na dwie osoby darmowe
GRY NA DWIE OSOBY

Wychodząc poza dziecięce zabawki, gry na dwie osoby prezentują się coraz bardziej okazale. Są rozbudowane, zachęcające do współpracy, angażujące i czasem śmiertelnie poważne, jak np. A Way Out. Jest to gra, która ucieczkę z więzienia traktuje jako pole do popisu dwóch indywiduów, które muszą ze sobą współpracować. W ostatecznym rozrachunku ich rozbudzana podczas rozgrywki przyjaźń nie ma szans przetrwać. Stworzona w pełnym trójwymiarze i często podzielonym ekranem daje satysfakcję, pozwalając nam na ucieczkę przed prawem i sprawiedliwością, choć nie całkiem.

gry na dwóch dwoje 2 osoby
KIERUJ LOSEM BOHATERA

Far Cry: New Dawn jest historią zdecydowanie dla dorosłych graczy. To FPS, który ma w sobie chyba wszystko, czego moglibyśmy się spodziewać po grze z tego gatunku. Dla wielu najciekawsze są gry dla dwóch osób z fabułą. Tutaj osadzona ona została w postapokaliptycznym świecie, pozwala nam na kierowanie losami bohaterów, którzy buntują się przeciw twardym rządom bliźniaczych sióstr, będących przywódczyniami najgroźniejszej bandy w okolicy.

gry dla dwóch 2 osób
KOORDYNUJ WSPÓLNE DZIAŁANIA

Inne gry dla 2 osób, to np. Wolfenstein Youngblood, gdzie producenci pozwolili protagoniście zejść na wcześniejszą emeryturę i zastąpili jego postać dwójka sióstr, których oczywistym zadaniem jest przeciwstawienie się faszystom, którzy wygrali II Wojnę Światową i sieją terror na zagarniętych ziemiach. Tu dynamika kooperacji między graczami zmusza ich do wzajemnego pilnowania sobie pleców oraz równoczesnych i skoordynowanych działań ofensywnych. To FPS stworzony specjalnie z myślą o grze w dwie osoby, a więc tym lepszy produkt dla dwójki chętnych graczy.

Tę krótką listę tytułów można spokojnie wydłużyć o Cuphead czy Keep Talking and Nobody Explodes, Forge of Empires oraz o wiele innych gier dla par, które jednak pozwalają grać we większym gronie.

Gry na 2 osoby - Zabawa, która poprawia relacje!
gry mmorpg fantasy online
Gry na 2 osoby - Zabawa, która poprawia relacje!