Gry komputerowe – Znakomite tytuły na starego, dobrego PC-ta

cyberpunk 2077 gry komputerowe

Gry komputerowe to najwyższa półka. To TOP najlepszych produkcji. Choć bardzo często zdarza się, że najlepsze nagrody zdobywają produkty na inne platformy, jak było to np. w przypadku niedawnych: God of War, Red Dead Redemption II, czy Football Team, to i tak najczęściej i wreszcie pojawiają się na komputerach stacjonarnych. Aby w pełni zobaczyć jakość gier na komputery stacjonarne, wystarczy spojrzeć na najlepsze polskie gry komputerowe. Często biją nowe rekordy, jak było to np. z serią Wiedźmin.

DARMOWE GRY NA KOMPUTER

Wybierając spośród najlepszych polskich produkcji, na pewno trzeba zwrócić uwagę na Dying Light, Frostpunk, Superhot, czy Football Team. Hity te doskonale świadczą o jakości produktów tworzonych w granicach Polski. Także o wielkiej różnorodności gatunkowej tworzonej u nas. Polakom zaufały największe koncerny na świecie, np. podczas produkcji jednej z kolejnych części Gears of War – znanej i lubianej serii gier wideo. Patrząc na Wiedźmina i szeroko zapowiadany Cyberpunk 2077 wydaje się, że bez naszego wkładu gry na komputerze byłyby zupełnie inne. To nie złudzenie – to fakt.

gry komputerowe online darmowe
MILIONOWE SPOŁECZNOŚCI GIER

Darmowe gry na komputer są chyba równie różnorodne gatunkowo. Wyróżnimy wśród nich najpopularniejsze, czyli FPS-y, strzelanki i RPG. To Fortnite, CS: GO, Path of Exile i League of Legends. Ponadto Warframe, AVE Online, Destiny 2, Dota 2. I więcej w postaci przygodówek, gier sportowych (np. gry piłka nożna) i wyścigowych, zręcznościowych, platformowych itd. To chyba najczęściej grywane gry wszechczasów, a w dodatku wiele z nich jest teoretycznie całkowicie darmowych. Zdarzają się oczywiście produkty, które w znacznej mierze zachęcają do zakupów ulepszeń, broni, dodatków, dzięki którym gra się znacznie łatwiej. Są jednak i takie, które rozszerzenie traktują jak wizualne uatrakcyjnienie rozgrywki, bez wpływu na wynik. Gry na komputer za darmo, dzięki coraz większej ilości graczy podłączonych do sieci są w stanie gromadzić milionowe społeczności. Zarabiają też niemało, ale często wciąż na pierwszym miejscu stawiają samego gracza.

fortnite gry komputerowe najlepsze
KOMPUTEROWA GRA WIELOOSOBOWA

Gry za darmo to w ogromnej większości gry multiplayer. Nie każda komputerowa gra wieloosobowa jest darmowa. Patrząc na nowości, nie możemy przegapić takich wydań, jak STAR WARS: The Old Republic, Satisfactory, Sea of Thieves, Delirium czy Deep Rock Galactic. W gronie najlepszych wieloosobowych tytułów będą więc i CS: GO, Dota 2 czy PLAYERUNKNOWN BATTLEGROUND, ale i takie znane produkcje Monster Hunter: World, Rocket League, które niebawem będzie całkowicie darmowe i Mortal Kombat 11, gdzie można stoczyć niepowtarzalny i niezapomniany pojedynek z wykorzystaniem sztuk walki z innego wymiaru.

Podsumowując, trzeba sobie jasno powiedzieć, że gry komputerowe nigdy nie miały się lepiej. Zupełnie tak jak rynek gier, który z roku na rok staje się coraz większy.

Gry komputerowe - Znakomite tytuły na starego, dobrego PC-ta
Gra MMO fantasy
Gry komputerowe - Znakomite tytuły na starego, dobrego PC-ta