Top gry – Gry PC także na przeglądarki

Top gry - Gry PC na przeglądarki

Poszukując topowych gier konieczne jest spojrzenie na całe spektrum oferowanych rozrywek w świecie gier wideo obejmujące nie tylko tytuły dostępne na głównych konsolach i platformach, ale również te dostępne w przeglądarkach internetowych takie jak Forge of Empire. To przecież chyba jedne z najpopularniejszych gier na komputery osobiste, a mimo wszystko wciąż niedoceniane podczas światowych i krajowych imprez dla graczy.

 GRY NA PRZEGLĄDARKI

Gry na przeglądarki trochę niesłusznie wciąż są pomijane podczas rozdawania najważniejszych nagród. Z oczywistych względów mogą spełnić o wiele mniejsze wymagania sprzętowe, nie zaskoczą błyskotliwymi efektami, ale fabularnie często nie odbiegają od najlepszych tytułów. Nie znajdziemy ich w zestawieniu top gry PC. A to trochę szkoda, bo wiele z nich zdobyło niesamowitą i niepowtarzalną w wielu przypadkach popularność. Nie tylko dlatego, że są darmowe, ale także dlatego, że są dostępne od ręki.

Gry PC na przeglądarki Top gry
TOPOWE GRY W ZASIĘGU RĘKI

Tworząc top gry przeglądarkowe musimy wziąć pod uwagę przede wszystkim wszystkie fantasy MMO. Gry tak popularne, jak najlepsze produkty growe na rynku. Darmowe i wciągające. Często budujące wokół siebie ogromne społeczności graczy, którzy po prostu uwielbiają taki kontent. To obecnie najlepsza, czyli Total Battle, ale także i inne, jak Świat Aniołów czy Forge of Empires, a może jeszcze Game of Thrones. Być może nie zaskakują wysublimowanymi i niespodziewanymi efektami cząsteczkowymi, ale czy to aż takie ważne dla dzisiejszego gracza, który nieraz lubuje się w takich tytułach jak RimWorld czy Factorio. Biją one przecież rekordy popularności wśród gier niezależnych producentów, a prezentują znikomą wartość artystyczną. Takie projekty jak Total Battle to prawdziwe perełki świata gier wideo. Bezsprzecznie. Ich popularność nie bierze się znikąd, a dorównuje najlepszym z najlepszych.

gry pc na przeglądarkę online mmo
TOP GRY MMO RECEPTĄ NA NUDĘ

Zdecydowany top gier to inne MMO. Te PC-towe w wydaniu studia Epic Games, czyli Fortnite. Albo odrobinę odmienne, jak CS:GO. Przyglądając się więc branży, trzeba jasno powiedzieć, że największe pieniądze i największe zainteresowanie graczy skupia się wokół tych gier, w których mogą oni rywalizować pomiędzy sobą. To gry ze scenariuszem Battle Royale, jak Apex Legends. Ze zmaganiami PvP i PvPvE. Znajdą się także nieco inne perełki, jak nasz rodzimy Wiedźmin, czy najlepsze gry studia Rockstar Games. Top gry jednoosobowe nie mają już takiego przebicia, co te dla wielu graczy. Widać to choćby po GTA Online, które jest najbardziej kasowym hitem wśród produktów rozrywkowych w historii. Nie mamy oczywiście wiele do zarzucenia GTA V, ale to wersja Online podbiła naprawdę branżę. ostatnim gatunkiem gier wartym odnotowania są gry sportowe, czego doskonałym przykładem jest seria FIFA, Football Team, czy Ski Jumps skoki narciarskie gra online.

Top gry - Gry PC także na przeglądarki
gry fantasy mmo darmowe
Top gry - Gry PC także na przeglądarki