SWORD MASTERS – anime MMORPG w najlepszym wydaniu

Gra Anime mmorpg sword masters

Sword Masters to intuicyjna i darmowa gra MMORPG, która skierowana jest do fanów uniwersum anime. Oryginalna grafika, silnie nawiązująca do japońskich kreskówek, może być dla wielu argumentem przemawiającym za tą intrygującą produkcją przygotowaną przez studio Aniga.me. Odkryj grę inspirowaną kultową serią Final Fantasy.

LUBISZ ANIME – CZUJ SIĘ JAK W DOMU!

Jeśli szukasz potężnej gry multiplayer, w której spotkasz tysiące ludzi z całego świata i zatoniesz w niej na długie lata, to Sword Masters nie jest dla ciebie. Produkcja studia Aniga.me to dość prosta gra inspirująca się silnie anime Sword Art Online, przynajmniej w kwestii graficznej. Całość została zrealizowana w stylu nawiązującym do japońskich kreskówek i z pewnością podzieli to graczy. Ci, którzy lubią anime, poczują się jak w domu. Z kolei przeciwnicy takiej stylistyki będą musieli przełknąć fakt, że gra wręcz uderza japońską kreską. Wystrzega się przy tym jednak nadmiernego fanserwisu.

swords master gra anime mmo
SIŁA TKWI W PROSTOCIE

Sword Masters nie jest grą nadmiernie złożoną, ale jej siła tkwi w prostocie. Po wybraniu swojej postaci zaczynamy właściwą rozgrywkę, która polega na levelowaniu. Wraz z towarzyszem przemierzamy kolejne lokacje pokonując coraz to bardziej zróżnicowanych przeciwników, zdobywamy doświadczenie i kroczek po kroczku przesuwamy fabułę do przodu. Wraz z postępującą historią, odblokowujemy nowe umiejętności naszego bohatera – nic bardziej klasycznego nie mogło nas spotkać.

sword masters anime manga gry online
NAWIĄZANIA DO KLASYCZNYCH TYTUŁÓW – FINAL FANTASY

W tego typu grze jest kilka istotnych elementów. Po pierwsze – gra musi być czytelna i nie może zniechęcać zaraz po uruchomieniu. W moim mniemaniu Sword Masters spełnia to kryterium. Po drugie – jeśli mamy spędzić w niej więcej czasu, powinna dobrze wyglądać. Na oprawę graficzną w przypadku produkcji Aniga.me nie można narzekać. Styl nawiązujący do anime jest schludny i czytelny dla grającego. Na koniec zostaje to, co ma największy wpływ na grywalność w tym przypadku. Mianowicie mowa o systemie walki, który zdaje się nawiązywać do gier z serii Final Fantasy. Mamy tu więc do czynienia z dość prostym, ale czytelnym systemem turowym.

sword masters gra anime manga online mmo
ZABAWA DLA KAŻDEGO

Podsumowując – fani japońskich klimatów grając w Sword Masters poczują się jak w domu. Po pierwsze – stylistyka nawiązująca do japońskich kreskówek została wykonana w pełni poprawnie, dzięki czemu gra nie wygląda jak tani produkt. Po drugie – dzięki nawiązaniom do największych klasyków gatunku JRPG, gra studia Aniga.me może wywołać sentyment wśród starszych graczy.

SWORD MASTERS – FOTO
SWORD MASTERS – TRAILER – FULL HD
SWORD MASTERS – GAMEPLAY – FULL HD
SWORD MASTERS - anime MMORPG w najlepszym wydaniu
Fantasy mmorpg league of angels
SWORD MASTERS - anime MMORPG w najlepszym wydaniu