Świt Aniołów – Gra, w której zawładniesz smokiem

Esprit Games Świt Aniołów

Świt Aniołów to MMORPG stworzone z myślą o przeglądarkach internetowych. To gra, która być może nie jest najbardziej odkrywczym tytułem. Zapewnia jednak ogromną ilość kontentu różnego rodzaju, a co za tym idzie, pozwala na zagłębienie się w jej świat na bardzo długi czas. Esprit Games Świat Aniołów przywraca do życia legendy, mity i baśnie z wielu kultur, tworząc bombową mieszankę. Rozwija pewne wątki, korzystając jednak z utartych ścieżek fabularnych oraz konwencjonalnych cech różnych opowieści. To doskonały produkt dla młodszego odbiorcy, który nie przesiąkł jeszcze starymi i dobrze znanymi historiami o pewnych rozwiązaniach.

SMOKI I WIERZCHOWCE

Główną atrakcją gry są jej smoki oraz ziemskie wierzchowce, które pozwalają na oswojenie i użycie w walce przeciw hordom najeźdźców. Smok jest także głównym przeciwnikiem, który postanowił zrównać nasze piękne królestwo z ziemią. W obronie jego terytorium, mieszkańców i kultury trzeba nam bohatera, którym być może jest właśnie gracz. Bohatera, który nie boi się stanąć do walki, który nie obawia się przelania cudzej krwi i ewentualnej porażki w walce.

Świt Aniołów - najlepsze MMO
KROCZ ŚCIEŻKĄ WOJOWNIKA

Świt Aniołów doskonale wyjaśnia nam główny cel naszych zmagań. To MMORPG, które stworzone w iście wschodnim stylu, daje nam cel, którego osiągnięcie niestety nie jest tuż w zasięgu naszych działań. Do którego trzeba dążyć ze zdwojonym oddaniem, który co rusz nam umyka i za którym warto jest podążać, nawet krętą ścieżką wojownika. Do niego kierują dziesiątki proponowanych przez producentów ulepszeń. Nowe bronie, lepsze zbroje, opancerzenie, umiejętności itp.

gry mmorpg Esprit Games Świt Aniołów
HYBRYDOWA WALKA

To, co najbardziej wyróżnia Esprit Games Świt Aniołów od innych tytułów z gatunku, to przede wszystkim hybrydowa walka. Stworzona z wieloma cechami automatycznych starć pozwala nam na częściowe przejęcie kontroli nad własnym bohaterem. Dzięki temu mamy większą władzę i możliwości. Lepszą pozycję w starciach. Zdolność ingerencji i zmiany taktyki jeszcze podczas trwającej walki.

Świt Aniołów gra MMORPG
POCZUJ SIĘ JAK PRAWDZIWY BOHATER

Jest to oryginalne MMORPG, które zapewnia dużą dawkę ciekawej i odkrywczej fabuły. To gra przywodząca na myśl najlepsze tytuły z gatunku. Pozwala na stabilny rozwój postaci, zdobycie sławy w mitycznym i fantastycznym świecie i wśród jego społeczności. Świt Aniołów zdecydowanie warto polecić szczególnie nieco młodszym graczom, ale także tym, którzy po prostu pragną poczuć się jak prawdziwy bohater. Którzy lubią mieć wpływ na taktykę walki i swobodnie decydować o kolejnym rodzaju ataku i obrony, korzystając jednocześnie z częściowo automatycznych rozwiązań podczas walki.

ŚWIT ANIOŁÓW – RAISE OF ANGELS – TRAILER FULL HD
Świt Aniołów - Gra, w której zawładniesz smokiem