Ski Jump Simulator – rewolucyjna gra narciarska

Ski Jump Simulator - gra skoki narciarskie online

Ski Jump Simulator to odpowiedź na wszelkie pytania i potrzeby fanów gier wideo, którzy lubią też sportową rywalizację i śledzą skoki narciarskie. W grze czeka nas mnóstwo wspaniałych aktywności i gameplay, który stanowi rewolucyjne i nowatorskie połączenie symulacji z grą zręcznościową. Poza samym skakaniem, twórcy przygotowali też całą niezwykłą otoczkę, która wprawi w zachwyt wszystkich fanów skoków narciarskich i nie tylko. Ski Jump Simulator to bowiem wspaniała propozycja dla fanów gier sportowych, ale też rywalizacji online, bo to właśnie tutaj można spróbować swoich sił w zawodach online z graczami z całego świata!

Ski Jump Simulator gra w skoki narciarskie jumping
KULTOWY DSJ REAKTYWOWANY

Firma SuperNova Interactive po raz kolejny wchodzi na rynek z mocnym uderzeniem. Ponownie jest to gra traktująca o skokach narciarskich, lecz tym razem twórcy wzbogacili ją przede wszystkim o swoje doświadczenia, jak również wszystko to, czego fanom brakowało w ostatnich latach. Wszyscy gracze wychowani na klasycznych grach o skokach narciarskich, serii Deluxe Ski Jumping czy innych mogą odetchnąć z ulgą, oto bowiem pojawiło się Ski Jump Simulator, które oferuje im praktycznie wszystkie najlepsze oraz nowatorskie rozwiązania w tematyce gier o skokach narciarskich. Poza urzekającą grafiką i świetną, autorską oprawą audio, na graczy czeka szereg innych elementów.

Ski Jump Simulator gra w skoki narciarskie jumping
ORYGINALNY ŚWIAT SKOKÓW NARCIARSKICH

Na szczególną pochwałę zasługuje szeroko pojęty świat gry. W Ski Jump Simulator gracze mogą próbować swoich sił na różnorodnych skoczniach narciarskich. Obiekty te stanowią wierną interpretację tego, co możemy zobaczyć w ramach prawdziwych konkursów pucharu świata czy innych turniejów i mistrzostw. Dlatego też w grze znajdują się np. obiekty umiejscowione w Polsce, jak skocznie w Zakopanem, ale także mamuty i inne. Każdy amator tego sportu znajdzie coś dla siebie pośród obiektów o zróżnicowanej wielkości i lokalizacji. To jednak nie wszystko! Tak jak w rzeczywistości, tak i tutaj skocznie mają indywidualną specyfikę. Różnią się długością najazdu, kątem nachylenia, a nawet warunkami atmosferycznymi. Dzięki temu każdy skok i każde zawody to unikalne doświadczenie.

Ski Jump Simulator gra w skoki narciarskie jumping
PERFEKCYJNIE DOPRACOWANY SILNIK GRY

Poza skoczniami na graczy czekają także inne obiekty, w tym na przykład Warsztat, w którym mogą oni zakupić nowy i lepszy sprzęt. To, podobnie jak same umiejętności, wpływa na ostateczny przebieg skoku i jego odległość. Poza tym, na naszego skoczka oddziałuje wiele współczynników sił fizyki! Twórcy z SuperNova Interactive postarali się, aby cały proces skakania był doświadczeniem niezwykle realistycznym. Na skoczka oddziałuje wiele sił, które obliczane w czasie rzeczywistym wpływają na przebieg lotu. Grawitacja, wiatr, nachylenie, warunki atmosferyczne – te ostatnie potrafią zmienić się w trakcie skoku! Wymaga to od nas nieustannego skupienia, a opanowanie wszystkich sił pozwoli nam osiągnąć upragniony sukces. Warto o tym pamiętać również w trakcie rozgrywki online. Marzyliście kiedyś o wirtualnych skokach narciarskich z innymi graczami? Tutaj jest to możliwe, dzięki rozbudowanemu trybowi sieciowemu. Skoki narciarskie online nigdy przedtem nie były tak dobre!

Ski Jump Simulator gra skoki narciarskie jumping
ROZBUDOWANY I WCIĄGAJĄCY TRYB FABULARNY

To wszystko sprawia, że Ski Jump Simulator jest grą rewolucyjną, którą cechuje nie tylko wielka pasja i kunszt techniczny, ale także nowatorskie podejście. Z jednej strony mamy rozbudowany aspekt symulacyjny, wraz ze świetną grafiką i silnikiem fizycznym. Z drugiej zaś, rozgrywka polega na bezpośrednim sterowaniu naszym skoczkiem. Nie jest to gra polegająca wyłącznie na klikaniu – tutaj wszystko jest w naszych rękach! Dlatego na sam koniec warto wspomnieć, że w grze dostępny jest rozbudowany i wciągający tryb fabularny. W ramach niego możemy wcielić się w rolę początkującego zawodnika, którego karierą i poczynaniami będziemy kierować. Od zawodów juniorskich, przez pierwsze starty w pucharze, aż do mistrzostw świata czy Turnieju Czterech Skoczni!

Ski Jump Simulator gra w skoki narciarskie jumping

GALERIA GRY SKI JUMP SIMULATOR
Ski Jump Simulator skoki narciarskie gra
Ski Jump Simulator - rewolucyjna gra narciarska
Ski Jump Simulator gra w skoki narciarskie ski jumping
Ski Jump Simulator - rewolucyjna gra narciarska