Ski Jump Mania 3 – Prawdziwa symulacja lotów i poprawnych lądowań

Ski Jump Mania 3 skoki narciarskie

Skoki narciarskie powoli urastają do miana naszego narodowego sportu. Nasi mistrzowie i skoczkowie narciarscy cieszą się niesłabnącą popularnością. Sporty zimowe wreszcie mają swoich bohaterów. Dlatego też warto przedłużyć zimę na kolejne pory roku w Ski Jump Mania 3 gra, gdzie emocje sportowe sięgają zenitu. Jest to przeglądarkowy tytuł, który daje nam dużą kontrolę nad samym odbiciem, skokiem i lądowaniem. Tutaj samodzielnie tworzymy nowe rekordy skoczni i historię skoków online. Jesteśmy w stanie rywalizować o najwyższe trofea i walczyć w zmaganiach klubowych.

ZOSTAŃ BOHATEREM PRAWDZIWYCH SKOCZNI NARCIARSKICH

Nawet przeciw samym bohaterom prawdziwych skoczni narciarskich. Ski Jump Mania 3 to gra, do której chętnie się powraca i to nie tylko w długie zimowe wieczory. Rywalizacja z graczami z całego świata potrafi nas wciągnąć czasem na długie i miło spędzone godziny w grze ze skokami długości, jakiej nie powstydziliby się nasi najwięksi mistrzowie, jak Adam Małysz i Kamil Stoch.

Ski Jump Mania 3 gra skoki narciarskie
SKOKI NARCIARSKIE DLA KAŻDEGO

Ski Jump Mania 3 to gra dla każdego w niemal każdym wieku. Tutaj nie liczy się płeć ani predyspozycje. Najważniejsze jest wyczucie skoczni na progu przy wejściu do lotu, utrzymanie odpowiedniej sylwetki locie i doskonałe lądowanie telemarkiem. Osiągnięcie najlepszych wyników wcale nie jest tak proste, jak mogłoby się komuś wydawać. Znalezienie sposobu na każdą ze skoczni może przynieść nam laur zwycięstwa. Będąc najlepszym w tym, co się robi, czyli w skokach narciarskich można wziąć się za rywalizację drużynową. Przybrać barwy klubowe i wystartować wraz z przyjaciółmi przeciwko całemu światu.

Ski Jump Mania 3 gry skoki narciarskie
GRA DLA PASJONATÓW SPORTÓW ZIMOWYCH

To gra stworzona dla pasjonatów sportów zimowych. Dopracowana, ze sprawdzoną mechaniką, będąca doskonałym następcą dawniejszych produkcji. W tym w pełni darmowa z możliwością gry w przeglądarce internetowej. Bez konieczności wyposażania się w drogi sprzęt komputerowy, bez wysokich wymagań sprzętowych i konieczności instalowania dodatkowych aplikacji.

Ski Jump Mania 3 gry skoki narciarskie
SKI JUMPS PODNOSI POZIOM ADRENALINY

Ski Jump Mania 3 gra nie tylko podnosi poziom adrenaliny, ale i zmusza do wysiłku umysłowego. Została wyposażona w mechaniki treningowe i elementy RPG, które sprawdzają naszą wiedzę sportową. Okraszona przyjemną grafiką ładnie wizualizuje same skocznie, postacie skoczków i animuje ruch. Pozwala na rywalizacje w Pucharze Świata oraz wyposaża nas w pełną historię naszego wirtualnego skoczka narciarskiego.

SKI JUMP MANIA 3 – TRAILER – FULL HD
Ski Jump Mania 3 - Prawdziwa symulacja lotów i poprawnych lądowań
skoki narciarskie gra online ski jumping
Ski Jump Mania 3 - Prawdziwa symulacja lotów i poprawnych lądowań